Dizi Arşivi - DiziPAL | Yabancı dizi izle | Yabancı Diziler

(IMDb: 10)
Film izle, Yerli Yabancı Film izle, HD Filmler Dizipal.org adresinde, Film izle Full HD 1080p - 4K Film izle
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : HD Filmler
Tür : Film
(IMDb: 9.4)
Absürt animasyon dizisi olarak karşımıza çıkan Rick and Morty çılgın bilim adamı ve torunu ile birlikte zamanda yolculuk yaparak sohbet ederler. Yetişkinlere uygun animasyon dizisi netflix orjinal yapımı olarak karşımıza çıkıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz. DiziPAL.org iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 9.3)
Lucifer Morningstar tanrı tarafından cehenneme sürgün edilmiş büyük bir melektir. Güçleri ve diğer meleklerin kanat rengine göre farklıdır. Cehenemden kendi isteğiyle dünyaya kaçan Lucifer, burada dedektifcilik oynamaya başlar ve insanları yakalayıp adalete teslim eder. Dedektife bir anda aşık olan Lucifer Morningstar kendisinin onun yanında ölümsüzlüğünün gittiğini fark edince işlerin rengi değişir. Çizgi roman olarak karşımıza gelen Lucifer dizisi artık diziye dönüştü ve final bölümü gerçekleşti. Doya doya izleyebilirsiniz. DiziPAL.org ailesine iyi seyirler dileriz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Suç
(IMDb: 9.2)
Walter White, bir devlet okulunda Albuquerque'de öğretmenlik yapmaktadır. Fakat son zamanlarda geçim derdinin yanı sıra kanser olup kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Walter White, ailesini kendisinin ölümünden sonra geçim derdine düşmemek için kimya bilgisini kullanarak Metamfetamin üretmeye başlar. Kısa sürede para kazanmaya ve ailesini garanti altına alır. Fakat çok fazla para kazanmak onu sürekli ölüme tehlikeye karşı bir adım daha yaklaştırır. DiziPAL.org iyi seyirler diler.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Jonathan Banks
Tür : Dram
(IMDb: 9.2)
Game of Thrones izle, Game of Thrones dizisin tüm sezonları, Game of Thrones tüm bölümleri tek parça türkçe dublaj ve Game of Thrones altyazılı izleyebilirsiniz dizipal.org Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Lena Headey, Emilia Clarke, Liam Cunningham, Jacob Anderson, Maisie Williams
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Attack on Titan - Shingeki no Kyojin izle, Shingeki no Kyojin dizisinin tüm bölümleri dizipal.org adresinde 1080p olarak Shingeki no Kyojin izleyebilirsiniz İnsanoğlunu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakan Titanlar, yani metrelerce yükseklikte insan formunda ama ilkel dev yaratıklar, insanları yiyerek yok etmektedir. İnsan neslinin son temsilcileri kendilerini yüksek duvarların içine hapsederek korunmuş ve 100 yıldır tek bir Titan bu duvarı aşamamıştır. Ne var ki, bu huzur daha fazla sürmeyecek, insanoğlu nerden geldiklerini bilmedikleri bu düşmanla savaşmak zorunda kalacaktır. Eren, hayatını duvarların içinde geçirmek istemeyen bir genç, Titanlardan insanoğlunun intikamını almaya yemin eder… Shingeki no Kyojin, 4. Taisho Manga Ödülüne aday gösterilmiştir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Yuki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Kisho Taniyama, Hiro Shimono
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 9)
1899 izle, 1899 türkçe dublaj, 1899 dizisi tüm bölümleri dizipal.org Amerika’ya doğru yola çıkan ve bu yolculuk esnasında hayatları değişen Avrupalı göçmenlerin hikayesini konu ediyor. Avrupa’nın farklı bölgelerinden bir araya gelen insanların büyük umutlarla çıktıkları bu yolculukta onları türlü zorluklar bekler. Yeni yüzyıla ve kendilerini bekleyen yeni hayata yaklaşmakta olan insanlar, okyanusta sürüklenen bir göçmen botuyla karşılaşırlar. Bu beklenmedik durum onların hayatlarının değişmesine, korkunç bir kabusun içine sürüklenmelerine neden olur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musiał
Tür : Dram, Gizem
(IMDb: 9.0)
Gibi izle, Gibi 1.sezon ve Gibi 2.sezon 3.sezon tüm bölümleri dizipal.org adresinde Gibi dizisi 1080p hd izle Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç, Ahmet Kürşat Öçalan
Tür : Komedi
(IMDb: 8.9)
Reacher dizisi dizipal adresinde Reacher türkçe dublaj izle Reacher altyazılı izle Emekli Askerî Polis Subayı Jack Reacher işlemediği bir cinayetten tutuklanınca kendini kirli polisler, karanlık iş adamları ve yozlaşmış siyasetçilerle dolu ölümcül bir komplonun ortasında bulur. Aklından başka bir şeyi olmayan Reacher Margrave, Georgia'da neler döndüğünü çözmek zorunda kalacaktır. Reacher'ın ilk sezonu, Lee Child'ın uluslararası çok satan romanı The Killing Floor'a dayanıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Bruce McGill
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
(IMDb: 8.9)
Chainsaw Man dizisi, Chainsaw Man tüm bölümleri dizipal.org adresinde Denji'nin babası ölünce büyük bir borç üstüne kalır ve bunu ödeyebilmesinin hiçbir yolu yoktur. Ancak kurtardığı Pochita isimli iblis köpek sayesinde iblis avcılığı yaparak borcunu azar azar kapatır. Pochita'nın testere güçleri iblislere karşı işe yarıyordur. Denji öldüğünde Pochita kendini feda edip onu diriltir. Fakat Denji artık eskisi gibi insan değildir. O artık Testere Adam!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kikunosuke Toya, Tomori Kusunoki, Shogo Sakata, Fairouz Ai, Shiori Izawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
Filtrele 99 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori