Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri izle | DiziPAL

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri - The Lord of the Rings: The Rings of Power izlemeniz için dizipal.org adresinde Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri türkçe dublaj ve altyazılı izle Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük güçlerin ortaya çıktığı, krallıkların yükseldiği ve çöktüğü, sürpriz kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve tüm dünyayı karanlığa gömmekle tehdit ettiği bir döneme götürecek. Orta Dünya’nın büyük ölçüde barış içinde olduğu bir dönemde başlayan dizi, hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan bir grup karakterin uzun süredir dönmesinden korkulan bir kötülüğün yeniden yükselmesiyle yüzleşmesini anlatacak. Dumanlı Dağlar’ın karanlık derinliklerinden, elflerin başkenti Lindon’ın görkemli ormanlarına, göz alıcı ada krallığı Númenor’dan haritanın en uç köşelerine, bu krallıklar ve karakterler, Orta Dünya’dan ayrıldıktan çok sonra da anlatılmaya devam edecek efsanelerini şekillendirecekler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Morfydd Clark, Tyroe Muhafidin, Ian Blackburn
IMDB : 6.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

 • İzleyici KitleMisafir

  Filmi bu kadar değildi dizisi çekilince böyle oluyor saçmaladıkça saçmalamışlar – mantık hatalarıyla dolu – berbat olmuş..


  48

  26

 • İzleyici KitleMisafir

  Filmi bu kadar değildi dizisi çekilince böyle oluyor saçmaladıkça saçmalamışlar – mantık hatalarıyla dolu – berbat olmuş..


  48

  26